Suknie Ślubne

Salon Ślubny

Suknie ślubne

Ceny sukni ślubnych w salonie Coline

Utworzono: czwartek, 05, marzec 2015

Nasz salon oferuje wiele różnych sposobów nabycia sukni ślubnej. Tym samym wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientek. Każda z Pań ma możliwość wyboru sposóbu zakupu, który będzie najbliższy jej oczekiwaniom. Oferujemy sprzedaż bieżącej kolekcji jak i tych starszych, które nadal trzymają klasę pojawiając się na wystawnych weselach i małych przyjęciach do dnia dzisiejszego.

  • Zakup sukni ślubnej z najnowszej kolekcji W1 lub Avenue diagonal 2015 to koszt wynoszący od dwóch i pół tysiąca do pięciu tysięcy złotych. W cenie dokonywane są wszelkie przeróbki krawieckie. Kreacje tej daty dopiero od niedawna zdobią nasz salon, prezentując kunszt krawiecki jakim szczycić się może tylko Hiszpania.
  • Zakup sukni ślubnej z wyprzedaży(kolekcja 2014 i starsze) to koszt wynoszący od tysiąca do trzech tysięcy złotych. W cenę sukni wliczone są poprawki krawieckie i czyszczenie. Dzięki takiemu działaniu, nasza suknia wygląda jakby w salonie nie wisiała kilka miesięcy, a kilka dni. Goście weselni z pewnością docenią fakt, że kreacja lśni równie pięknie co Panna Młoda.
  • Istnieje również możliwość wypożyczenia sukni ślubnej z ekspozycjiW tej usłudze zakres cenowy waha się między tysiącem a dwóm i pół tysiąca złotych. Koszt w tym przypadku uzależniony jest od wartości sukni i wynosi 60% jej ceny. Podobnie jak wcześniej, w cenę wliczone są przeróbki krawieckie i odświeżenie sukni przed ślubem. Oprócz tego zapewniamy pranie po weselu, dzięki czemu Panna młoda ma mniej na głowie po jednym z najważniejszych dni w jej życiu. Suknia ślubna jest wypożyczana na okres dwóch - trzech tygodni.
  • Salon oferuje również szycie sukien ślubnych na miarę. Ceny takich kreacji zaczynają się od tysiąca a kończą na trzech tysiącach złotych. W  przypadku szycia sukni, jej koszt uzależniony jest od tego, jakich tkanin użyje krawcowa. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla Pań, które są konkretne i wiedzą czego chcą. Chęć uszycia sukni zapewnia Pannie młodej indywidualny projekt, który jest szyty i idealnie dopasowany pod jej osobę.
  • Wspaniałym dodatkiem do naszych sukien są welony. Koszt kompletu welonów(Długi+krótki) wynosi do trzystu złotych.

Personel w Salonie Ślubnym Coline jest otwarty na wszelkie inspiracje i możliwości finansowe klientek przy wyborze naszej jedynej wymarzonej sukni ślubnej. Dokładamy wszelkich starań by zminimalizować koszty nabycia kreacji, czego dowodem mogą być następujące argumenty:

  • Nie sprzedajemy dodatkowej halki z drutem
  • Zamiast biustonosza wszywamy poduszki
  • Zmieniamy dekolty i plecy również w cenie sukni

Tym samym jesteśmy jednym z nielicznych Salonów Sukien Ślubnych w Polsce, który nie próbuje zarobić jak najwięcej pieniędzy na niewiedzy naszych Klientek. Możemy pochwalić się otwartością, szczerością i elastycznością swoich ofert. Jesteśmy świadome jak wielką rolę odgrywa Ślub w Życiu Kobiety i chcemy uczynić ten dzień jak najlepszym. Kiedy ktoś w salonie przedstawia swoją wizję zakupu sukni, staramy się wyjść z jak najbardziej atrakcyjną ofertą. Nie ma nic piękniejszego niż satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, którą Klientka potrafi docenić przed i po Ślubie!

Drogie Panie, Salon Ślubny Coline służy pomocą i wsparciem w przygotowaniach do tak ważnego Dnia jakim jest Wasz Ślub.

 

Zapraszam serdecznie,

Dorota Kotowska.

Wyprzedaż sukni ślubnych Kolekcji 2017

Zobacz więcej

Wyprzedaż

Jak dojechać?

Młoda i Moda, Warszawa (Praga Południe), ul. Koprzywiańska 46,

Zobacz mapę

Salon ślubny Coline - logotyp

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - piątek 11:00-19:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

Tel. kom. 510 072 614

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas