SALON COLINE ZAMKNIĘTY! STRONA INTERNETOWA WWW.COLINE.PL NA SPRZEDAŻ! TEL. 506 098 090

Suknie Ślubne

Salon Ślubny

Suknie ślubne

Ceny sukni ślubnych w salonie Coline

Utworzono: czwartek, 05 marzec 2015

Nasz salon oferuje wiele różnych sposobów nabycia sukni ślubnej. Tym samym wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientek. Każda z Pań ma możliwość wyboru sposóbu zakupu, który będzie najbliższy jej oczekiwaniom. Oferujemy sprzedaż bieżącej kolekcji jak i tych starszych, które nadal trzymają klasę pojawiając się na wystawnych weselach i małych przyjęciach do dnia dzisiejszego.

  • Zakup sukni ślubnej z najnowszej kolekcji W1 lub Avenue diagonal 2015 to koszt wynoszący od dwóch i pół tysiąca do pięciu tysięcy złotych. W cenie dokonywane są wszelkie przeróbki krawieckie. Kreacje tej daty dopiero od niedawna zdobią nasz salon, prezentując kunszt krawiecki jakim szczycić się może tylko Hiszpania.
  • Zakup sukni ślubnej z wyprzedaży(kolekcja 2014 i starsze) to koszt wynoszący od tysiąca do trzech tysięcy złotych. W cenę sukni wliczone są poprawki krawieckie i czyszczenie. Dzięki takiemu działaniu, nasza suknia wygląda jakby w salonie nie wisiała kilka miesięcy, a kilka dni. Goście weselni z pewnością docenią fakt, że kreacja lśni równie pięknie co Panna Młoda.
  • Istnieje również możliwość wypożyczenia sukni ślubnej z ekspozycjiW tej usłudze zakres cenowy waha się między tysiącem a dwóm i pół tysiąca złotych. Koszt w tym przypadku uzależniony jest od wartości sukni i wynosi 60% jej ceny. Podobnie jak wcześniej, w cenę wliczone są przeróbki krawieckie i odświeżenie sukni przed ślubem. Oprócz tego zapewniamy pranie po weselu, dzięki czemu Panna młoda ma mniej na głowie po jednym z najważniejszych dni w jej życiu. Suknia ślubna jest wypożyczana na okres dwóch - trzech tygodni.
  • Salon oferuje również szycie sukien ślubnych na miarę. Ceny takich kreacji zaczynają się od tysiąca a kończą na trzech tysiącach złotych. W  przypadku szycia sukni, jej koszt uzależniony jest od tego, jakich tkanin użyje krawcowa. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla Pań, które są konkretne i wiedzą czego chcą. Chęć uszycia sukni zapewnia Pannie młodej indywidualny projekt, który jest szyty i idealnie dopasowany pod jej osobę.
  • Wspaniałym dodatkiem do naszych sukien są welony. Koszt kompletu welonów(Długi+krótki) wynosi do trzystu złotych.

Personel w Salonie Ślubnym Coline jest otwarty na wszelkie inspiracje i możliwości finansowe klientek przy wyborze naszej jedynej wymarzonej sukni ślubnej. Dokładamy wszelkich starań by zminimalizować koszty nabycia kreacji, czego dowodem mogą być następujące argumenty:

  • Nie sprzedajemy dodatkowej halki z drutem
  • Zamiast biustonosza wszywamy poduszki
  • Zmieniamy dekolty i plecy również w cenie sukni

Tym samym jesteśmy jednym z nielicznych Salonów Sukien Ślubnych w Polsce, który nie próbuje zarobić jak najwięcej pieniędzy na niewiedzy naszych Klientek. Możemy pochwalić się otwartością, szczerością i elastycznością swoich ofert. Jesteśmy świadome jak wielką rolę odgrywa Ślub w Życiu Kobiety i chcemy uczynić ten dzień jak najlepszym. Kiedy ktoś w salonie przedstawia swoją wizję zakupu sukni, staramy się wyjść z jak najbardziej atrakcyjną ofertą. Nie ma nic piękniejszego niż satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, którą Klientka potrafi docenić przed i po Ślubie!

Drogie Panie, Salon Ślubny Coline służy pomocą i wsparciem w przygotowaniach do tak ważnego Dnia jakim jest Wasz Ślub.

 

Zapraszam serdecznie,

Dorota Kotowska.

Wyprzedaż sukni ślubnych Kolekcji 2017

Zobacz więcej

Wyprzedaż

Jak dojechać?

Salon Ślubny Coline, Warszawa (Praga Południe), ul. Salon zamknięty

Zobacz mapę

Salon ślubny Coline - logotyp

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - piątek 11:00-19:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

Tel. kom. Salon zamknięty!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas