SALON COLINE ZAMKNIĘTY! STRONA INTERNETOWA WWW.COLINE.PL NA SPRZEDAŻ! TEL. 506 098 090

Suknie Ślubne

Salon Ślubny

Suknie ślubne

Stylizacja ślubna

Stylizacja ślubna - Dorota Kotowska

Tego dnia Panna Młoda oczaruje wszystkich...

W tak uroczystym - Dniu Ślubu, oczy wszystkich gości zwrócone są szczególnie na Pannę Młodą. Każda z nich nosi w wyobraźni obraz pięknej sukni z welonem i pragnie wyglądać jak marzenie. Kreacja wraz z dodatkami ma olśnić Pana Młodego i zachwycić gości.

Z moją pomocą będzie to wspaniały i niezapomniany dzień!

Przyszła mężatka zazwyczaj śledzi najnowsze trendy mody ślubnej i w końcu staje przed dylematem, w co się ubrać. Decyzja o wyborze odpowiedniej sukni jest bardzo ważna, ponieważ ma podkreślać i eksponować zalety sylwetki Panny Młodej, a skrywać mankamenty.

Pani Młoda ma wyglądać bardzo atrakcyjnie i stosownie, a najdrobniejsze szczegóły muszą być idealnie dopracowane.

Każda z Pań, która ma wątpliwości powinna wybrać się na ślubne zakupy w towarzystwie doświadczonego i zaufanego doradcy.

Jako firma i fachowiec mam wieloletnie doświadczenie w stylizacji ślubnej.

Posiadam oryginalne pomysły, pomagam znaleźć rozwiązania nie przekraczające budżetu przewidzianego na zakup stroju ślubnego. Znam potencjalne problemy w salonach i rozwiązuje je.

Usługa w postaci stylizacji i doradztwie dla moich Klientek sprawia poczucie wyjątkowości i wysokiego komfortu. A sam zakup kreacji będzie przemyślany i dopilnowany przez cały etap przygotowań do tak ważnego Dnia jakim jest Ślub.

Jeśli szukasz osobistego przewodnika i eksperta podczas zakupów ślubnych na terenie Warszawy napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i spotkam się w dogodnym miejscu.

Osobisty doradca wizerunu ślubnego

Dorota Szafarz-Kotowska
Tel. 790 012 499
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyprzedaż sukni ślubnych Kolekcji 2017

Zobacz więcej

Wyprzedaż

Jak dojechać?

Salon Ślubny Coline, Warszawa (Praga Południe), ul. Salon zamknięty

Zobacz mapę

Salon ślubny Coline - logotyp

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - piątek 11:00-19:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

Tel. kom. Salon zamknięty!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas