SALON COLINE ZAMKNIĘTY! STRONA INTERNETOWA WWW.COLINE.PL NA SPRZEDAŻ! TEL. 506 098 090

Suknie Ślubne

Salon Ślubny

Suknie ślubne

Jak wybrać suknię ślubną?

Dzień ślubu dla każdej kobiety jest ważny pod wieloma względami, jedną z wielu rzeczy podkreślających jego wyjątkowość jest suknia panny młodej. Dlatego nie należy bagatelizować wyboru kreacji ślubnej.

Każda przyszła panna młoda poszukiwanie tej idealnej sukni powinna od wyboru dobrego salonu ślubnego. Przy wyborze salonu sukien ślubnych powinnyśmy kierować się głównie jakością oferowanych usług oraz pomocną obsługą.

Dobre są salony, w których panuje w miarę kameralna atmosfera, a ekspedientki traktują każdą pannę młodą indywidualnie. Gdy już stwierdzimy, że trafiłyśmy do odpowiedniego salonu, dobrze mieć podstawowe pojęcie o rodzajach sukien ślubnych.

Wyróżnia się 6 podstawowych modeli sukni ślubnych:

Model Klasyczny Sukni Ślubnej

Model klasyczny sukni ślubnej charakteryzuje się doskonale dopasowanym stanem i szeroką spódnicą opartą na halce. Część gorsetowa jest z reguły bez rękawów, z delikatnymi ramiączkami lub bez. Ten fason jest niewskazany pannom niskim i krągłym oraz tym, które nie posiadają wyraźnie zarysowanej talii.

Suknia Ślubna Model Empire

Model empire to suknia ślubna o stanie odciętym pod biustem i spódnicy wykonanej z delikatnie lejących się tkanin. Równie elegancka z rękawem krótkim jak i długim. Linia odcięcia często bywa podkreślona ozdobną pasmanterią.  Jest to dobre rozwiązanie dla osób niskich, ponieważ optycznie wyszczupla i podwyższa. Model ten nie wymaga wyraźnego wcięcia w talii.'

Suknia Ślubna Model Princessa

Model princessa to suknia ślubna dopasowana do sylwetki za pomocą tzw. francuskich cięć, biegnących od góry do samego dołu. Z reguły dość mocno rozszerzana. Ostateczny efekt szerokości spódnicy można uzyskać dopasowując odpowiednią tiulową halkę. Model ten prezentuje się doskonale i bez halki, wtedy suknia miękko opada w dół układając się równocześnie w fałdy. Tego typu sukienkę polecamy wszystkim pannom młodym, które będą chciały optycznie wyszczuplić i wydłużyć sylwetkę.

Suknia Ślubna Model Syrena

Model syrena - charakterystycznym elementem tej sukni ślubnej są wyraźnie podkreślone biodra i rozszerzony od kolan dół. Tego rodzaju suknię mogą założyć wyłącznie panie o nienagannej linii bioder, zarówno z przodu jak i z profilu.

Model litera "A" to suknia ślubna dopasowana w biuście za pomocą zaszewek bocznych, rozszerzająca się ku dołowi, bez wyraźnego podkreślenia talii. Linia dołu sukni to trapez. Przeznaczona niemalże dla każdego typu figury.

Model Prosty Sukni Ślubnej

Model prosty jest to sukienka ślubna o spódnicy prostej, nie poszerzanej ku dołowi. Dopasowana zaszewkami bądź krojona z cięciami francuskimi. W celu zapewnienia swobody ruchów powinna posiadać rozporek lub pęknięcie od linii kolan. Model odpowiedni dla osób wysokich o wyraźnie podkreślonej figurze i nienagannej linii bioder.

Należy także pamiętać, że wyboru sukni w salonie należy dokonywać odpowiednio wcześnie, by zamówić i nanieść ewentualnie poprawki, które dopasują kreację do naszej figury. Salony sukien ślubnych także pomogą w doborze odpowiednich butów, czy innych dodatków. Oczywiście panna młoda często ma wyobrażenie dotyczące własnego wyglądu, bądź też wymarzony obraz samej sukni ślubnej. Jednak często okazuje się, że ta "wymarzona" nie do końca pasuje do sylwetki, w takich przypadkach nieoceniona jest pomoc obsługi salonu ślubnego, który jak wiadomo jest w tych sprawach ekspertem.

Chodzenie po salonach sukien ślubnych i wybieranie może się wydawać dość żmudne i pracochłonne, ale jeśli dobrze to sobie zaplanujemy i trafimy do profesjonalnego salonu sukien ślubnych może się okazać, że miło spędzimy czas na dokonywaniu wyborów i przymiarkach.

Wyprzedaż sukni ślubnych Kolekcji 2017

Zobacz więcej

Wyprzedaż

Jak dojechać?

Salon Ślubny Coline, Warszawa (Praga Południe), ul. Salon zamknięty

Zobacz mapę

Salon ślubny Coline - logotyp

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - piątek 11:00-19:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

Tel. kom. Salon zamknięty!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas