SALON COLINE ZAMKNIĘTY! STRONA INTERNETOWA WWW.COLINE.PL NA SPRZEDAŻ! TEL. 506 098 090

Suknie Ślubne

Salon Ślubny

Suknie ślubne

Aktualności salonu ślubnego Coline

Ceny sukni ślubnych w salonie Coline

Utworzono: czwartek, 05 marzec 2015

Nasz salon oferuje wiele różnych sposobów nabycia sukni ślubnej. Tym samym wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientek. Każda z Pań ma możliwość wyboru sposóbu zakupu, który będzie najbliższy jej oczekiwaniom. Oferujemy sprzedaż bieżącej kolekcji jak i tych starszych, które nadal trzymają klasę pojawiając się na wystawnych weselach i małych przyjęciach do dnia dzisiejszego.

Czytaj więcej...

Wyprzedaż sukienek ślubnych

Utworzono: środa, 17 grudzień 2014

Zapraszamy do oglądania sukni ślubnych wyprzedażowych. Atrakcyjne ceny! Wszystkie suknie, jakie mamy w ofercie wyprzedaży, pochodzą z minionych kolekcji. Nie oznacza to wcale, że są w czymś gorsze. To nadal piękne suknie ślubne. Lista aktualnych sukni z wyprzedaży (wraz z cenami), dostępna jest pod tym adresem: Wyprzedaż sukni ślubnych.

Aktualizacja 17 marca 2015

Rozpoczeliśmy wyprzedaż sukni ślubnych z kolekcji 2015. Suknie ślubne White One oraz Avenue Diagonal mogą Panie oglądać na naszej stronie internetowej http://www.coline.pl/suknie-slubne. Zapraszamy do naszego salonu ślubnego.

Kolekcje 2015 dostępne w salonie

Utworzono: środa, 17 grudzień 2014

Suknie ślubne z kolekcji White One 2015 i Avenue Diagonal 2015 dostępne są w naszym salonie ślubnym. Zapraszamy do umawiania się, odwiedzin, oglądania i mierzenia pięknych hiszpańskich sukni ślubnych. Kolekcje oglądać można na naszej stronie internetowej tutaj: Suknie ślubne White One 2015, Suknie ślubne Avenue Diagonal 2015

Nowa odsłona strony internetowej

Utworzono: środa, 17 grudzień 2014

Po ponad siedmiu latach działania naszej strony internetowej, przyszedł czas na odświeżenie wyglądu i unowocześnienie naszego internetowego wizerunku. Od teraz mogą Państwo wygodnie korzystać z naszej strony internetowej również na tabletach i smartfonach. Mamy nadzieję, że przeglądanie naszej oferty sukni ślubnych i wieczorowych będzie od teraz jeszcze wygodniejsze. 

Wyprzedaż sukni ślubnych Kolekcji 2017

Zobacz więcej

Wyprzedaż

Jak dojechać?

Salon Ślubny Coline, Warszawa (Praga Południe), ul. Salon zamknięty

Zobacz mapę

Salon ślubny Coline - logotyp

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - piątek 11:00-19:00

Sobota 10:00-14:00

Kontakt

Tel. kom. Salon zamknięty!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas